Instagramowe odkrycia cz. 2

Na Instagramie jest cała masa fantastycznych osób, które robią ciekawe rzeczy, mają piękne pojęcie estetyki, są zabawni lub po prostu dzielą się inspiracją w codziennym życiu. Uwielbiam do takich osób zaglądać i staram się robić to regularnie. Zawsze dostaję od nich coś wartościowego, dlatego pomyślałam, że dam Wam znać, jakie konta lubię, bo może i Wam się spodobają. To tylko część, więc już niebawem spodziewajcie się kolejnej 🙂

@stekbwoy

Znacie ten hip hopowy duet Dwa Sławy? Jeden z nich, Jarek, ma fotograficzną zajawkę i jej efektami dzieli się na instagramowym koncie. Sami przyznajcie, że wychodzi mu to świetnie!

@typowa.k

Jest tu dużo stylówek, kosmetycznych polecajek, podróży, tutoriali, czasem przepisów, pięknych kadrów. Przede wszystkim jest tu też piękna umiejętność posługiwania się słowem.

@nataliakopiszka

Natalia jest właścicielką sklepu KOPI z wyjątkową biżuterią. Na swoim prywatnym profilu pokazuje codzienność i kulisy prowadzenia takiego pięknego miejsca. Relacjonuje też podróże i ma słodkiego pieska!

@annasenkara

Ania jest dziennikarką TVN na co dzień mieszkającą w Londynie. Nie dość, że jest świetną reporterką to jeszcze pokazuje nam zwykłe życie Londyńczyków oraz motywuje do ruszenia na siłownie. Uwielbiam jej energię!

@nataliia.st_k

Ten profil to estetyczne niebo. Najpiękniejsze instatories jakie kiedykolwiek widziałam! Zachwycające zdjęcia, piękna codzienność i całe morze inspiracji. Przepiękny profil i cudowna osoba.

@inparisianlights

Justyna od lat mieszka w Paryżu i dzieli się z nami wszystkimi informacjami niezbędnym do sprawnego i ciekawego eksploatowania tego miasta. Jaki bilet kupić? Gdzie zjeść najlepszą bagietkę? Gdzie pójść na szybki lunch? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziecie na tym właśnie profilu.

Ściskam,
Alicja

PODOBA CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Share on facebook
Share on twitter

Sprawdź moje inne wpisy

ZOSTAW KOMENTARZ

Alicja Janik