Instagramowe odkrycia cz. 2

Na Instagramie jest cała masa fantastycznych osób, które robią ciekawe rzeczy, mają piękne pojęcie estetyki, są zabawni lub po prostu dzielą się inspiracją w codziennym życiu. Uwielbiam do takich osób zaglądać i staram się robić to regularnie. Zawsze dostaję od nich coś wartościowego, dlatego pomyślałam, że dam Wam znać, jakie konta lubię, bo może i Wam się spodobają. To tylko część, więc już niebawem spodziewajcie się kolejnej 🙂

@stekbwoy

Znacie ten hip hopowy duet Dwa Sławy? Jeden z nich, Jarek, ma fotograficzną zajawkę i jej efektami dzieli się na instagramowym koncie. Sami przyznajcie, że wychodzi mu to świetnie!

@typowa.k

Jest tu dużo stylówek, kosmetycznych polecajek, podróży, tutoriali, czasem przepisów, pięknych kadrów. Przede wszystkim jest tu też piękna umiejętność posługiwania się słowem.

@nataliakopiszka

Natalia jest właścicielką sklepu KOPI z wyjątkową biżuterią. Na swoim prywatnym profilu pokazuje codzienność i kulisy prowadzenia takiego pięknego miejsca. Relacjonuje też podróże i ma słodkiego pieska!

@annasenkara

Ania jest dziennikarką TVN na co dzień mieszkającą w Londynie. Nie dość, że jest świetną reporterką to jeszcze pokazuje nam zwykłe życie Londyńczyków oraz motywuje do ruszenia na siłownie. Uwielbiam jej energię!

@nataliia.st_k

Ten profil to estetyczne niebo. Najpiękniejsze instatories jakie kiedykolwiek widziałam! Zachwycające zdjęcia, piękna codzienność i całe morze inspiracji. Przepiękny profil i cudowna osoba.

@inparisianlights

Justyna od lat mieszka w Paryżu i dzieli się z nami wszystkimi informacjami niezbędnym do sprawnego i ciekawego eksploatowania tego miasta. Jaki bilet kupić? Gdzie zjeść najlepszą bagietkę? Gdzie pójść na szybki lunch? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziecie na tym właśnie profilu.

Ściskam,
Alicja

PODOBA CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Share on facebook
Share on twitter

Sprawdź moje inne wpisy

ZOSTAW KOMENTARZ

Alicja Janik
Alicja Janik