Co mogę dla Ciebie zrobić?

Od 2022 regularnie organizuję wydarzenia w topowych miejscach Wrocławia. Są to wydarzenia tematyczne, warsztaty kreatywne czy rozwojowe. Mam również doświadczenie w organizacji wernisaży, wyjazdów integracyjnych dla firm, czy spotkań autorskich, które również prowadzę.  

Przez wiele lat prowadziłam dział administracyjny w spółkach informatycznych notowanych na giełdzie. Byłam kierownikiem biura w agencjach reklamowych i innych spółkach. Dlatego mam doświadczenie w zarządzaniu działem, współpracą z innymi działami, organizacją pracy biura czy dokumentacji. 

  • Prowadzę profile dla klientów na Instagramie, Facebooku i Linkedinie. 
  • Tworzę nie tylko strategię publikacji, ale każdy element, który pojawia się na profilach. Od grafik (Canva) /zdjęć/filmów po teksty i moderację. Współpracowałam między innymi z restauracją Hint, fundacją Mai Kotali, Szkołą Językową Szybki Angielski, Mista Coffee czy wydawnictwem muzycznym Live Art Group. 
  • Produkuję sesje zdjęciowe. Współpracowałam z takimi markami jak Organique czy Miya Cosmetics. 
  • Mam również doświadczenie w tworzeniu podcastu. Od nagrywania po montaż i publikację. Takie jak Girls Concept Podcast i Wrozmowy. 
  • Współpracowałam z Barbarą Pasek przy tworzeniu segmentu showbiznesowego podczas Dzień Dobry TVN. 
  • Prowadziłam główne social media High Heels Intensive podczas festiwalu tańca Evolve (https://www.highheelsintensive.com/pl) Tworzyłam relacje z takich festiwali jak Audioriver, Carbon czy Fest Festiwal. 

Mam wieloletnie doświadczenie jako copywriter. Pisałam teksty na tematyczne blogi, teksty na strony www, seo, opisy produktów oraz artykuły lifestylowe. Tworzyłam treści na social media, newslettery. Przeprowadzam wywiady oraz prowadzę spotkania autorskie. 

Współpracowałam z  barbra-belt.pl, typowro.pl, anywhere.pl, malcollection.pl sylwiaantoszkiewicz.pl, mamajakty.pl, zalando.pl, srowinski.pl

Rozwijam swoją markę osobistą poprzez Instagrama oraz bloga. Piszę oraz mówię o popkulturze. Często są to recenzje książek, podcastów, filmów czy płyt muzycznych. Poruszam tematy ważne społecznie oraz skupiam się na lokalnej kulturze Wrocławia, w którym mieszkam. Współpracowałam między innymi z Miya Cosmetics, Multikurs.pl, Coven Tattoo & Piercing,  oraz Vertigo Jazz Club.

Alicja Janik
Alicja Janik