Instagramowe odkrycia cz.1

Instagram jest kopalnią inspiracji. Jest w niej całe mnóstwo fenomenalnych kont, które motywują, bawią, edukują lub są po prostu są miłe dla oka. To aplikacja, która mocno skraca dystans. Dzięki niej można poznać wiele, wspaniałych osób, których bez niej prawdopodobnie nigdy byśmy nie poznali. Instagram uczy nas poczucia estetyki, fotografii, obróbki zdjęć czy nawet pisania krótkich form, ale także występowania przed publicznością. Bo choć tego nie widać możemy dotrzeć do setek tysięcy osób. To daje olbrzymi wachlarz możliwości. Znam historie przyjaźni zawartych dzięki tej aplikacji, małżeństw czy super współprac. Każdy widzi Instagram taki, jaki sobie stworzy. I właśnie taki jest mój, dlatego postanowiłam co jakiś czas dzielić się z Wami kontami, które odkryłam i które mnie zachwyciły.

Zapraszam na część pierwszą!

@dzieciaki_cudaki

Czyli chyba jedyny dzieciowy profil na instagramie, który faktycznie przeglądam niemal codziennie. Super rodzinka, która dzieli się swoją pozytywną energią. Czwórka cudownych brzdąców i rodzice, którzy przełamują tabu i pokazują, że życie w domu wypełnionym dziecięcym śmiechem jest cudowne i wcale nie takie trudne jakby mogło się wydawać.

@anja.sei

Wspaniała, delikatna dusza. Kobieta nie dość, że piękna to jeszcze szalenie utalentowana. Ma piękny głos, którym często dzieli się ze obserwatorami nagrywając piosenki. Dodatkowo można się od niej nauczyć nie tylko wrażliwości, ale także wiele o gwiazdach i tarocie, którego od czasu do czasu stawia na prośbę osób, które to konto obserwują.

@girlboss.in

Na tym koncie można się naprawdę wiele nauczyć nie tylko odnośnie prowadzenia własnego biznesu, ale także o pewności siebie, docenieniu i wiary we własne możliwości. Dodatkowo możecie uzyskać dostęp do konkretnych produktów edukacyjnych, kursów online, a także indywidualnych konsultacji. To, co lubię najbardziej czyli nauka w prostej formie.

@klawo.io

Super profil, który w przystępny sposób przekazuje ciekawostki i interesujące fakty. Na tym profilu przeczytacie między innymi jak powstał Netflix, co stoi za sukcesem PayPal i wiele więcej. Dodatkowo już za chwilę startuje strona www, na której będziecie mogli skorzystać z mentoringu!

@ketnipz

Uwielbiam ten profil za kolory, kreatywność i fenomenalne animacje, które wielokrotnie doprowadziły mnie do płaczu ze śmiechu. Pomysłowość i dobra energia to właśnie znajdziecie na tym profilu!

@twoja_fizjo

Oaza spokoju, bardzo przydatne porady i konkretne ćwiczenia. Jeśli od siedzenia przy biurku zmagacie się z bólami karku czy pleców to koniecznie musicie odwiedzić ten profil! Cała masa przydatnej wiedzy przekazana w taki przyjemnie, wyciszający sposób.

A jakie są Wasze ostatnie odkrycia? Albo ulubione profile? Dajcie znać!

Ściskam,
Alicja

PODOBA CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Share on facebook
Share on twitter

Sprawdź moje inne wpisy

ZOSTAW KOMENTARZ

Alicja Janik
Alicja Janik