Filmy, ebooki, muzyka – gdzie przetestujesz za darmo?

Biorąc pod uwagę to, że pogoda wciąż kaprysi oraz nieustannie pojawiają się premiery filmowe, serialowe i podcastowe pomyślałam, że zrobię spis dostępnych platform. Zrobiłam research i wybór jest naprawdę ogromny! Nikt jednak nie chce wydać na to całej wypłaty, dlatego w moim zestawieniu najważniejsze okazały się DARMOWE OKRESY PRÓBNE 🙂

Zatem zapraszam!

Napiszcie z jakich platform Wy korzystacie najczęściej 🙂

NETFLIX – daje Wam darmowy miesiąc! Później miesięcznie płacicie 34,00 zł, 43,00 zł przy dwóch osobach lub 52,00 zł przy czterech osobach

HBO GO – tu macie darmowy tylko tydzień, ale jeśli zdecydujecie się zostać na tej platformie to miesięczny koszt wynosi tylko 24,99 zł.

SPOTIFY – generalnie jest cały czas darmowy, jednak są pewne ograniczenia – reklamy i tylko 5 pominięć. Wybierając premium macie darmowy miesiąc, a później do zapłaty 19,99 zł/mc. Chyba, że wybierzecie taryfę rodzinną na aż sześć osób. Wtedy koszt wzrasta do 29,99 zł. Studenci mają zniżkę i płacą tylko 9,99 zł.

PRIME VIDEO – tydzień free, później 25,99 zł, ale oglądać może aż sześć osób.

EMPIK GO – darmowy tydzień próbny. Jeśli zdecydujecie się przedłużyć to w przypadku opcji audiobooki i ebooki płacicie 39,99 zł, a za same audiobooki 34,99 zł.

YOUTUBE PREMIUM – wybierając opcję premium nie macie reklam i na przykład możecie słuchać tej aplikacji w tle, a także pobrać sobie materiał i odsłuchać go offline. Testować możecie, aż przez miesiąc za darmo, później płacicie 23,99 zł lub przy taryfie rodzinnej 35,99 zł i może z tego korzystać nawet pięć osób.

PLAYER – możecie cały czas oglądać za free, ale z reklamami. Opcja bez reklam to 5,00 zł przez pierwszy miesiąc, później 10,00 zł, ale możecie podzielić się z czterema osobami. Oferta playera jest super rozbudowana. Możecie ją łączyć z Canal+ i HBO Go. Sprawdźcie, bo wygląda to ciekawie!

IPLA – też jest darmowa w opcji z reklamami, premium możecie wypróbować przez dwa tygodnie. Pakietów jest kilka, najtańszy za 10,00 zł.

STORYTEL – daje Wam 7 dni za darmo, później płacicie 34,90 zł/mc.

AUDIOTEKA – tu za miesiąc użytkowania płaci się 19,99 zł, ale przez czternaście dni możecie testować bez opłat.

TIDAL – pozwala Wam sprawdzać platformę przez miesiąc, później koszt miesięczny to 19,99 zł. Studenci oszczędzają więcej bo płacą tylko 9,99 zł.

LEGIMI – dostajecie siedem darmowych dni, jeśli Wam się spodoba i zostaniecie wybierając opcję ebooki + audiobooki płacicie miesięcznie 39,99 zł.

Nie związujecie się tutaj żadnymi poważnymi, długoterminowymi umowami, możecie zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Ja subskrybuje aż pięć z wyżej wymienionych platform. Zgadniecie które?

Ściskam,
Alicja

PODOBA CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Share on facebook
Share on twitter

Sprawdź moje inne wpisy

ZOSTAW KOMENTARZ

Alicja Janik
Alicja Janik