Zapowiedzi filmowe – przegląd

Czasem ciężko nadążyć za filmowymi nowościami. Pojawiają się i znikają z kinowych repertuarów tak szybko, że łatwo jest je przeoczyć. Dlatego zebrałam dla Was najciekawsze zapowiedzi.

„Złoto” 3 czerwca

Dwóch nieznajomych wędrujących przez pustynię trafiają na samorodek złota. Opracowują plan wydobycia. Jeden wyrusza po niezbędny sprzęt, drugi zostaje, by chronić znalezisko. Nie wie, że czeka go prawdziwy test wytrzymałości.

„Między dwoma światami”, 10 czerwca

Francuski dramat z Juliette Binoche w roli głównej. W filmie jest pisarką, którą chce napisać książkę o kryzysie ekonomicznym. Aby zgłębić temat jedzie do portowego miasteczka i zatrudnia się jako sprzątaczka. Z biegiem czasu coraz dotkliwiej poznaje oblicze słabo płatnej pracy, niepewność zatrudnienia i brak ubezpieczenia. Film jest ekranizacją reportażu o społecznej niepewności.

„Sekret Madeleine Collins” 17 czerwca

To thriller opowiadający o podwójnym życiu Judith, głównej bohaterki. W Szwajcarii jest jej partner i córka, we Francji drugi partner i dwóch synów. Od lat życie w kłamstwie i tajemnicach jednak wszystko zaczyna wymykać się spod kontroli.

„Czarny telefon”, 24 czerwca

To mroczny thriller opowiadający o porwanym 13-letnim chłopcu, który zostaje uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy. Jest tam tylko telefon, który nie powinien działać. Pewnego dnia jednak dzwoni.

„Paryż, 13. dzielnica” 24 czerwca

Piękna, czarno – biała miłosna historia przedstawiona w stolicy Francji. Jest to ekranizacja komiksowego hitu „Śmiechu i śmierci”. Wielkie miasto, miłość i namiętność. To może być wyjątkowy seans.

„Księgarnia w Paryżu”, 24.06

Vincenzo prowadzi księgarnię, opiekuje się niepełnosprawną córką i myśli, że nic go już w zyciu nie zaskoczy. Do momentu, aż próg księgarni przekracza ekscentryczna Yolande.

Udanych seansów!

PODOBA CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Share on facebook
Share on twitter

Sprawdź moje inne wpisy

ZOSTAW KOMENTARZ

Alicja Janik
Alicja Janik