Lekkie seriale, które obejrzysz w jeden weekend

Czasem po całym tygodniu ciężkiej pracy mamy tylko ochotę na to, aby wygodnie rozsiąść się w fotelu i obejrzeć coś, od czego ciężko będzie się oderwać, ale jednocześnie będzie to coś lekkiego, co nas rozluźni i poprawi humor. Właśnie z takimi propozycjami dziś do Was przychodzę.

ROZWÓD

Sarah Jessica Parker w „Rozwodzie” jest jak Carrie w „Seksie w wielkim mieście” tylko nieco starsza. Też przeżywa miłosne rozczarowania, ma przyjaciółki, które są dla niej jak rodzina i karierę nabierającą rozpędu. Jak w tytule, serial opowiada o rozwodzie, który z hukiem spada na Roberta i Francess. Będzie to jednak dopiero początek przygód tej pary.

CZTERY WESELA I POGRZEB

Zaproszenie na ślub koleżanki ze szkoły rozpoczyna cały szereg zmian w życiu Mayi, ale także w życiu jej przyjaciół ze szkolnych czasów, z którymi spotyka się po wielu latach. Razem z nimi będziemy przeżywać nowe miłości, rozstania, rozczarowania, ale też wiele pięknych momentów. Nie obejdzie się również bez tytułowych czterech wesel i pogrzebu.

NIEPEWNE

Issa jest młodą Afroamerykanką mieszkającą w Los Angeles, która nieustannie stara się stanąć na nogi i ogarnąć swoje życie tak, by mogła działać na własnych zasadach. Niestety los jej nie oszczędza, a brak wiary w siebie dodatkowo jej wszystko utrudnia. Jednak całą tą walkę potrafi oprószyć wyjątkowym poczuciem humoru.

STEWARDESSA

Brawurowy thriller ze świetnym czarnym humorem. Genialna rola Kaley Cuoco. Serial opowiada o stewardesie, której życie wywraca się do góry nogami podczas jednej nocy. Cassie próbując dojść do tego, co właściwie się wydarzyło ociera się o obłęd. Dziewczyna znalazła się w złym miejscu o złym czasie. Nie dość, że sama musi zrozumieć sytuację, w której się znalazła to musi także udowodnić wszystkim dookoła, że została we wszystko nieświadomie zamieszana.

Ściskam,
Alicja

PODOBA CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Share on facebook
Share on twitter

Sprawdź moje inne wpisy

ZOSTAW KOMENTARZ

Alicja Janik
Alicja Janik