Co obejrzeć na Apple TV?

Platformy z serialami i filmami prześcigają się w coraz to lepszej ofercie zachęcając widzów do wybrania właśnie ich, a nie konkurencji. O ile cenowo ten rynek jest dość wyrównany, o tyle lista ciekawych tytułów czasem rozczarowuje. Postanowiłam przetestować Apple TV, który zaskoczył mnie jakością, ale też różnorodnością dostępnych tam pozycji.

W OBRONIE SYNA

Kiedy ich syn zostaje oskarżony o zamordowanie kolegi życie ich rodziny wywraca się do góry nogami. Czy zdołają odkryć i udowodnić prawdę? Serial jest mroczny, trzyma w napięciu tak, że do ostatniej chwili nie wiadomo kto zabił.

THE MORNING SHOW

Telewizja śniadaniowa, w której afera nakręca kolejną aferę. Świat układów, relacji opierających się na nie zawsze etycznych zasadach, wielkie pieniądze i władza. Wszystko to ma w sobie ten serial. Genialna obsada. Idealnie rozpisana fabuła. Musicie to zobaczyć!

TRUTH BE TOLD

Poppy jest podcasterką, opowiada o true crime i sama przeprowadza śledztwo, by odkryć prawdę historii z brodnią w tle. Nierzadko ryzykując zdrowiem i życiem nie tylko swoim, ale też swojej rodziny. Fantastyczny serial trzymający w napięciu.

PHISICAL

Lata ’80, ojciec rodziny, który angażuje się w politykę i gospodyni domowa z wielkimi ambicjami i talentem do biznesu. Zobaczcie co się stanie, kiedy przejmie świat fitnessu i filmów DVD, których wówczas nikt nie znał. Niesamowity klimat, wspaniała muzyka i niezwykła historia.

PALMER

Gwiazda szkolnej drużyny futbollowej trafia do więzienia na 12 lat. Po wyjściu wraca do rodzinnego miasteczka. Chce zacząć wszystko od nowa. Nie będzie to jednak zbyt łatwe. Głównie z powodu małego chłopca, który pojawi się na jego drodze. Piękny i wzruszający obraz!

Ściskam,
Alicja

PODOBA CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Share on facebook
Share on twitter

Sprawdź moje inne wpisy

ZOSTAW KOMENTARZ

Alicja Janik
Alicja Janik