Binge watching – co warto obejrzeć na disney+?

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie zarwał nocy, żeby dokończyć serial. To niewiarygodne, że cały czas narzekamy na brak czasu, a mimo to potrafimy przesiedzieć ciągiem sześć godzin przy serialu, który naprawdę nas wciągnie. Sama lubię tak popłynąć i nawet nie mam z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. To takie guilty pleasure wielu osób, które stosowane od czasu do czasu, nie szkodzi 😉 Zatem jeśli szykuje Wam się kilka wolnych dni i rozglądacie się za czymś miłym dla oka to mam dla Was zestawienie seriali dostępnych na platformie disney+, które mogą Was zainteresować.

Pam & Tommy

Ten serial można określić jako dość kontroweryjny. Opowiada historię Pam i Tommego od momentu ich poznania. Relacjonowana jest też cała sytuacja związana z wyciekiem słynnej sekstaśmy. Genialnie zagrany, dynamiczny, porywający. Jednak według mnie to bardzo smutna historia o normalnej dziewczynie pochłonietej i przemielonej przez showbiznes. Warto obejrzeć, żeby spojrzeć na Pam nieco przychylniejszym okiem.

Zepsuta krew

To serial biograficzny o Elizabeth Holmes – dziewczynej nazywanej Stevem Jobsem w spódnicy. Zafascynowana sukcesami innych z Doliny Krzemowej pragnęła osiągnąć go w branży Bio-Tech. Nie można odmówić jej talentu i biznesowej smykałki. Problem jednak był w tym, że Holmes lubiła podkolorować rzeczywistość.

Candy

Kolejny serial oparty na faktach. Opowiada o Candy Montgomery, która jest typową gospodynią domową i perfekcyjną mamą. Historia z lat osiemdziesiątych. Idealny obraz idealnej rodziny. Jednak w Candy rośnie bunt i ogromne pragnienie wolności. Doprowadza to do wielkiej tragedii. Pytanie, czy konsekwencje zostaną poniesione. Naprawdę dobry, trzymający w napięciu serial.

Lekomania

W tym serialu poruszony jest wątek największej epidemii lekomanii w historii USA. Ukazuje walkę z opanowującym kraj uzależnieniem od opiatów. Mamy tu zderzenie wielkich pieniędzy, korporacji i zwykłych, bezbronnych ludzi. Nie raz, to co zobaczycie, chwyci Was za serce.

Pacjent

Brawurowe role Steva Carella i Domhnalla Gleesona. Ten serial ma formułę, którą lubię najbardziej – przegadaną. Akcja odbywa się głównie w jednym pomieszczeniu, a dialog prowadzą maksymalnie dwie postaci. „Pacjent” zaklasyfikowany jest jako dramat i thriller. Opowiada o terapeucie uwięzionym przez pacjenta, który okazuje się seryjnym mordercą.

Miłego oglądania!
Ściskam,
Alicja

PODOBA CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Share on facebook
Share on twitter

Sprawdź moje inne wpisy

ZOSTAW KOMENTARZ

Alicja Janik
Alicja Janik